Ben yeniyim, ne yapmalıyım?

Merhaba, INBOX’a hoşgeldiniz. E-posta kampanyalarınızı göndermek için en temel olarak yapmanız gerekenleri sizin için aşağıda sıraladık. Unutmayın, INBOX’ta toplu e-posta gönderiminden çok daha fazlasını yapabilirsiniz. E-posta pazarlama, yatırım getirisi en yüksek olan pazarlama modelidir. Daha fazlasını yapabilmek için, INBOX’ın diğer özelliklerini web sayfamızdan keşfedebilirsiniz.

Kişi listesi detayında ilgili alan

  • Her şey hazır olduğuna göre, artık bir kampanya içeriği (e-bülten) hazırlayarak gönderime başlayabilirsiniz. Mobil uyumlu e-bültenleri, yalnızca sürükle/bırak yöntemiyle birkaç dakika içerisinde oluşturmak için INBOXBrush’ı kullanmanızı öneririz. INBOXBrush’a, panelinizin Bülten Oluştur kısmından ulaşabilirsiniz. INBOXBrush’ın içerisinde çok sayıda hazır şablon vardır ve bunlar sektörel olarak ayrılmıştır. Dilerseniz buradan hazır bir şablon seçip düzenleyerek, dilerseniz de INBOXBrush panelinde bulunan modülleri sürükleyip bırakarak mükemmel bir e-bülten ortaya çıkarabilirsiniz. INBOXBrush ile tasarlanan örnek şablon videoları için buraya INBOXBrush hakkında detaylı bilgileri ise buradan öğrenebilirsiniz.
  • Artık gönderime hazırsınız. E-bülteninizi bitirdikten sonra “Gönderim Oluştur”a tıklayarak işleme başlayabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğren.


Daha fazla bilgi ve diğer özelliklerimizi keşfetmek için bilgi bankamızı incelemenizi öneririz.

İhtiyacınız olan cevabı buldunuz mu? Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Geri bildiriminizi gönderirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz